Майнінг криптовалют отримає власний код в КВЕД.

Урядовий комітет підтримав рішення ради з розвитку інновацій в Україні доповнити Класифікатор видів економічної діяльності (КВЕД) пунктом про майнінг, як діяльності по підтримці функціонування розподіленої бази даних, забезпечення її цілісності, незмінності і узгодженості шляхом проведення обчислювальних операцій електронно-обчислювальними машинами.

Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. Ініціативу підтримують також прем’єр-міністр Володимир Гройсман та голова комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко.

Як заявив пан Кубів, Україна посідає впевнені позиції у світовому криптопросторі, входить до ТОП-14 країн з розвитку криптоекономіки і впровадження проектів, заснованих на блокчейн, але законодавство в країні не є прогресивним. Внесення пункту щодо діяльності з майнінгу до Класифікатора діяльності з підтримки функціонування розподіленої бази даних має відбуватися у класі 63.11 “оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність”, оскільки майнінг передбачає послуги з підтримки та забезпечення функціонування розподілених реєстрів даних у тому числі з використанням технології блокчейн, оброблення даних та смарт-контрактів у розподілених блокчейн-реєстрах. «Таким доповненням Класифікатора ми вирішимо проблему детінізації ринку майнінгу», – додав міністр економічного розвитку і торгівлі.

Джерело: www.ukrinform.ua.

Остнанні новини

Написти коментар