Продаж нерухомості в новобудовах.

Якщо ви забудовник, інвестор або девелопер і у вас є потреба в знаходженні легального механізму продажу нерухомості, чи майнових прав на нерухомість, що будується фізичним особам (приватним інвесторам), тоді ми можемо вам допомогти.

КУА “Олімп Ессет Інвестмент” (далі КУА) надає послуги з організації продажу майнових прав та квадратних метрів в новобудовах чи будинках які знаходяться в процесі будівництва по всій Україні. Ми можемо вам запропонувати декілька механізмів реалізації нерухомості за допомогою форвардних контрактів, цільових облігацій, договорів купівлі-продажу майнових прав або розробити індивідуальні інструменти під ваші потреби.

Ми також допоможемо зареєструвати корпоративний інвестиційний фонд, розробимо під ваші потреби стратегію продажу та юридично її обґрунтуємо, наддамо всі відповіді на ваші запитання.

Також ви отримаєте практичні поради з організації продажів нерухомості через форвардні контракти, цільові облігації та договори купівлі-продажу майнових прав.

Зателефонуйте нам та домовтесь про зустріч з нашим спеціалістом з управління активами, ми наддамо вам вичерпну відповідь на всі ваші запитання.

Статті по темі: