Залучення коштів під цільові проекти, інвестування в нові проекти.

Якщо у вас є потреба в залученні коштів для фінансування нових проектів, розширення бізнесу, модернізації виробництва та у вас є команда, працюючий бізнес тоді ми допоможемо Вам залучити кошти на потреби вашого бізнесу.

Що ми пропонуємо?

По перше це розробка інвестиційної декларації, за допомогою якої можна зрозуміти для чого компанія залучає кошти, на що вона їх збирається витрачати та як буде повертати кошти інвесторів. По друге, щоб залучити кошти, потрібно мати зрозумілу та прозору структуру власності, фінансова звітність компанії повинна демонструвати стабільність та зростання, ми допоможемо побудувати юридично правильну та прозору структуру власності, допоможемо поліпшити фінансове становище за рахунок зміни фінансової стратегії та планування поточної діяльності підприємства. По трете, ми можемо представити вашу інвестиційну декларацію колу заінтересованих інвесторі з числа провідних інвестиційних компаній Європи та США з якими ми маємо партнерські відносини.

Зателефонуйте до нас та домовитись про зустріч, якщо ви знаходитесь в іншому місті або країні ми можемо надати консультацію за допомогою Skype, Viber та іншими засобами зв’язку. На першій безкоштовній консультації, ми наддамо вичерпну інформацію з усіх питань.

Статті по темі: