Iнвестування в об’єкти нерухомості для подальшого перепродажу.

Якщо у Вас є вільні кошти та ви бажаєте здійснювати інвестиції в нерухомість (житлова, комерційна) для подальшого продажу, тоді КУА “Олімп Ессет Інвестмент” стане Вам в нагоді.

Ми допоможемо розробити інвестиційну стратегію яка дасть змогу захистити ваші інвестиції в об’єкти нерухомості, а саме наддамо допомогу у оцінці привабливості об’єкта інвестування, знизимо ризики рейдерського захоплення, суттєво знизимо податкове навантаження у разі продажу об’єкта нерухомості.

Використовуючи корпоративний інвестиційний фонд в якості номінального власника нерухомості можливо суттєво знизити податкові платежі при продажу нерухомості, в порівнянні з звичайною ТОВ або іншою юридичною чи фізичною особою економія складатиме до 90% від базових ставок оподаткування і це все на законній основі без використання різних “схем” та маніпуляцій.

Більше того юридична конструкція ІСІ дає гарантію захисту інвестиції від протиправних посягань на власність та зловживають корумпованих чиновників владою. Також всі операції з інвестиційної діяльності КІФ повністю прозорі та легко контрольовані інвестором.

Зателефонуйте до нас та домовитись про зустріч, якщо ви знаходитесь в іншому місті або країні ми можемо надати консультацію за допомогою Skype, Viber та іншими засобами зв’язку. На першій безкоштовній консультації, ми наддамо вичерпну інформацію з усіх питань діяльності корпоративних інвестиційних фондів та інститутів спільного інвестування.

Статті по темі: