Організація та ведення фінансового моніторингу.

Якщо у вас я компанія з управління активами (далі КУА) та інвестиційні фонди та ви бажаєте перевірити відповідність діяльності вашої КУА вимогам нормативних документів, що регулюють питання внутрішнього фінансового моніторингу, ми зможемо вам допомогти, наші спеціалісти за погодженням з вами складуть програму внутрішнього аудиту та проведуть його. У разі якщо будуть знайдені порушення, ми допоможемо виправити та наддамо практичні поради як мінімізувати штрафні санкція та втрату ліцензії на управління активами.

Перше що потрібно зробити, це зателефонувати та домовитись про зустріч, якщо ви знаходитесь в іншому місті чи країни ми можемо надати консультацію за допомогою Skype, Viber або інших засобів зв’язку. На першій безкоштовній консультації, ми наддамо вичерпну інформацію про можливі алгоритми співпраці та методики проведення внутрішнього аудиту КУА та фондів вимогам законодавства фінансового моніторингу.

Зателефонуйте нам та домовтесь про зустріч з нашим спеціалістом з управління активами, ми наддамо вам вичерпну відповідь на всі ваші запитання.

Статті по темі: