Внутрішній аудит діяльності КУА та фондів.

Якщо у вас я компанія з управління активами (далі КУА) та інвестиційні фонди та ви бажаєте перевірити відповідність діяльності вашої КУА вимогам нормативних документів, що регулюють діяльність інститутів спільного інвестування, ми зможемо вам допомогти, наші спеціалісти за погодженням з вами складуть програму внутрішнього аудиту та проведуть його. У разі якщо будуть знайдені порушення, ми допоможемо виправити та наддамо практичні поради як мінімізувати штрафні санкція та втрату ліцензії на управління активами.

Перше що потрібно зробити це зателефонувати та домовитись про зустріч, якщо ви знаходитесь в іншому місті або країні ми можемо надати консультацію за допомогою Skype, Viber або іншими засобами зв’язку. На першій безкоштовній консультації, ми наддамо вичерпну інформацію про можливі алгоритми співпраці та методики проведення внутрішнього аудиту КУА та фондів.

Зателефонуйте нам та домовтесь про зустріч з нашим спеціалістом з управління активами, ми наддамо вам вичерпну відповідь на всі ваші запитання.

Статті по темі: