Володіння та управління цінними паперами.

Якщо ви є власником цінних паперів одного чи кількох акціонерних товариств або інвестором, який постійно купує та продає цінні папери, тоді ми можемо вам запропонувати інструмент у вигляді корпоративного інвестиційного фонду (далі КІФ), який допоможе зберегти ваші інвестиції та суттєво заощадити на сплаті податків.

За допомогою КІФ можливо зберегти свої інвестиції від рейдерства, махінацій посадових осіб з майном підприємства, акціонером якого ви є. Ми допоможемо побудувати надійну систему безпеки та нагляду, що унеможливіть вчинення незаконних дій з майном товариства. Також у разі якщо ви вирішите продати свої акції то за допомогою корпоративного фонду зможете суттєво знизити податки до 90% від звичайної ставки оподаткування.

Якщо ви інвестор який постійно купує-продує цінні папери тоді корпоративний фонд допоможе вам легко проводити операції купівлі-продажу цінних паперів та одночасно оптимізувати податки від такої діяльності.

Зателефонуйте нам та домовтесь про зустріч з нашим спеціалістом з управління активами, ми наддамо вам вичерпну відповідь на всі ваші запитання.

Статті по темі: