Операції з правами вимоги до 3-х осіб.

Якщо у вас є потреба викупити право вимоги (кредит, позика) за боргами 3-х осіб у банківської установи або Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та в подальшому ефективно управляти вищезазначеним активом, ми допоможемо це зробити за допомогою корпоративного інвестиційного фонду (далі КІФ).

Перше що потрібно зробити це зателефонувати, та домовитись про зустріч, якщо ви знаходитесь в іншому місті або країні ми можемо надати консультацію за допомогою Skype, Viber та інших засобів зв’язку. На першій безкоштовній консультації, ми наддамо вичерпну інформацію про КІФ, ви будете розуміти як проходить процедура купівлі-продажу права вимоги за допомогою корпоративного інвестиційного фонду та подальше управління портфелем.

Ми також наддамо вам повну інформацію про можливості функціонування КІФ, сфери його застосування та податкові пільги при веденні інвестиційної та господарської діяльності. Також ви отримаєте від нас довідник з практичними прикладами застосування КІФ в інвестиційній та господарській діяльності.

Зателефонуйте нам та домовтесь про зустріч з нашим спеціалістом з управління активами, ми наддамо вам вичерпну відповідь на всі ваші запитання.

Статті по темі: