Володіння на управління патентами, нематеріальними правами.

Якщо ви власник нематеріальних активів (авторські права, патенти, роялті, франшизи або інша інтелектуальна власність) та у вас є потреба продати це майно та суттєво знизити сплату податків в законний спосіб, що виникає під час продажу нематеріальних активів або здійснити внесок до статутного капіталу господарського товариства по справедливій ціні без податкових наслідків, тоді ми можемо вам допомогти.

Ми знаємо як в законний спосіб суттєво знизити податки під час продажу нематеріальних активів, використовуючи корпоративний інвестиційний фонд та допоможемо вам розробити план продажу та успішно його реалізувати.

У разі потреби можемо супроводжувати процес продажу нематеріальних активів від розроблення концепції до завершення угоди з продажу. Якщо є необхідності внесення нематеріальних активів до статутного капіталу господарського товариства або передача в платне користування, допоможемо суттєво знизити податковий тягар в законний спосіб від таких операцій.

Зателефонуйте нам та домовтесь про зустріч з нашим спеціалістом з управління активами, ми наддамо вам вичерпну відповідь на всі ваші запитання.

Статті по темі: