Зареєструвати недержавний пенсійний фонд.

Якщо вам потрібно зареєструвати недержавний пенсійний фонд (далі НПФ) або ви хочете отримати детальну консультацію тоді це до нас, ми наддамо вичерпну консультацію по НПФ, строки реєстрації, вимоги до засновників та посадових осіб недержавного пенсійного фонду та порядок здійснення діяльності НПФ.

Перше що потрібно зробити, це зателефонувати та домовитись про зустріч, якщо ви знаходитесь в іншому місті або країні ми можемо надати консультацію за допомогою Skype, Viber та інших засобів зв’язку. На першій безкоштовній консультації, ми наддамо вичерпну інформацію про НПФ, ви будете розуміти всю процедуру реєстрації, строки, вартість та вимоги законодавства.

Ми також наддамо вам повну інформацію про можливості функціонування НПФ, сфери його застосування та податкові пільги при веденні діяльності. Також ви отримаєте від нас довідник з практичними прикладами застосування НПФ в господарській діяльності.

Зателефонуйте нам та домовтесь про зустріч з нашим спеціалістом з управління активами, ми наддамо вам вичерпну відповідь на всі ваші запитання.

Статті по темі: