Зареєструвати пайовий інвестиційний фонд.

Якщо вам потрібно зареєструвати пайовий інвестиційний фонд (далі ПІФ) тоді це до нас, ми вміємо це робити.

Перше що потрібно зробити, це зателефонувати та домовитись про зустріч, якщо ви знаходитесь в іншому місті або країні ми можемо надати консультацію за допомогою Skype, Viber та іншими засобами зв’язку. На першій безкоштовній консультації, ми наддамо вичерпну інформацію про ПІФ, ви будете розуміти всю процедуру реєстрації, строки, вартість та вимоги законодавства до структури активів, посадових осіб, обігу інвестиційних сертифікатів та багато іншого.

Також хочемо нагадати, що ПІФ не є юридичною особою, засновником ПІФ може бути тільки компанія по управління активами (далі КУА), в подальшому КУА здійснює управління активами ПІФ за винагороду. Тому якщо ви хочете створити ПІФ потрібно домовитись з КУА або мити свою.

Ми також наддамо вам повну інформацію про можливості функціонування ПІФ, сфери його застосування та податкові пільги при веденні інвестиційної та господарської діяльності. Також ви отримаєте від нас довідник з практичними прикладами застосування ПІФ в інвестиційній та господарській діяльності.

Зателефонуйте нам та домовтесь про зустріч з нашим спеціалістом з управління активами. Ми наддамо вам вичерпну відповідь на всі ваші запитання.

Статті по темі: