НКЦПФР схвалила проект рішення “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів НКЦПФР (щодо реєстраційних процедур інститутів спільного інвестування)”.

Зокрема передбачається внести зміни до Положення про порядок реєстрації проспекту емісії та випуску акцій КІФ (рішення Комісії № 1104 від 20.06.2013), Положення про порядок реєстрації проспекту емісії та випуску інвестиційних сертифікатів ПІФ (рішення Комісії № 1103 від 20.06.2013), та Положення про реєстрацію регламенту ІСІ та ведення Єдиного державного реєстру ІСІ (рішення Комісії № 1047 від 18.06.2013 року).

Проектом регуляторного акта забезпечено можливість контролю Комісією за дотриманням норм статті 4 Закону “Про інститути спільного інвестування” щодо пов’язаності між зберігачем, аудитором (аудиторською фірмою), оцінювачем майна, з якими укладено договори на обслуговування ІСІ, а також унеможливлення участі в ІСІ юридичних осіб, частка державної або комунальної власності в яких перевищує 25 відсотків.

Проектом переглянуто переліки документів, що подаються до Комісії на виконання вимог вищевказаних Положень. Детальніше з проектом проект рішення Комісії можна ознайомитись .

Джерело: НКЦПФР.

Остнанні новини

Написти коментар