Компанія з управління активами “Олімп Ессет Інвестмент” це команда людей, які знають, що таке управління активами. Нам подобається займатись інвестиційною діяльністю та проектним управлінням, ми знаємось на потребах наших клієнтів та робимо все можливе, щоб досягти мети.

Ми соціально орієнтована компанія, яка поважає суспільні інтереси, поважає верховенство права та права людини. Але ми вміємо відстоювати свої інтереси та інтереси наших клієнтів, партнерів, ми орієнтовані на досягнення результату та отримання максимального прибутку. За п’ять років ми реалізували більше сотні проектів, маємо в управлінні фонди з капіталізацією більше одного мільярду гривень.

Також ми не стоїмо на місці, проваджуємо нові технології – перейшли повністю на електронний документообіг, впровадили систему якості ISO 9001 та постійно працюємо над підвищенням якістю наших послуг за методикою шість сигм.

Ми не боїмся нових проектів, ми прагнемо стати інноваційною компанією, яка буде впроваджувати нові технології на фінансовому та фондовому ринку, щоб не втратити конкурентні переваги, але ми пам’ятаємо про ризики та завжди зважено підходимо до інвестиційної діяльності.