Історія створення КУА “Олімп Ессет Інвестмент”.

Компанію з управління активами “Олімп Ессет Інвестмент” (далі КУА) було створено в 2012 році. Компанія має ліцензію на управління активами № 1169 від 26 грудня 2012 року, видана Національною комісією з цінних патерів та фондового ринку.

Розуміючи складність та невизначеність фінансової системи України та маючи за плечима п’ятнадцятирічний досвід роботи на фінансовому та фондовому ринку України, сотні реалізованих інвестиційних проектів, засновники мали візію та бажання вивести на фінансовий ринок України компанію, яка буде здатна надавати послуги нового ґатунку, повного циклу управління активами та високої якості.

Команда КУА складається з спеціалістів з управління активами, юристів, які спеціалізуються та фінансовому та податковому праві, спеціалістів з фінансового моніторингу та запобігання протидії тероризму, фахівців з якості надання фінансових послуг та інвестиційних.

Пройшовши складний шлях становлення фінансової системи та фондового ринку України ми розуміємо та знаємо як ефективно проводити інвестиційну політику, щоб зберегти інвестиції та стабільно отримувати прибутки.

Маючи команду здатну реалізовувати інвестиційні проекти високої складності, та розуміючі деталі інвестиційного та податкового права ми спроможні запропонувати нашім клієнтам та партнерам найкращі інструменти та сервіс на території України.